Řidiči bourali s asistencí opice

V Plzni se ve čtvrtek staly dvě dopravní nehody, při nichž policisté odhalili alkohol. Regionu Plzeń to řekl mluvčí plzeňských policistů Petr Kovář.

obrázek: Řidiči bourali s asistencí opice
V Plzni se ve čtvrtek staly dvě dopravní nehody, při nichž policisté odhalili alkohol.
     Ráno kolem půl sedmé jel po Rokycanské třídě ve směru na Prahu 43letý Němec s vozem Ford Escort. Asi čtyřicet metrů před koncem okresu Plzeň-město pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti při přejíždění z levého jízdního pruhu do pravého narazil do vozidla Opel Corsa 20leté řidičky z Rokycanska. Mladá žena jela v jízdním pruhu, do kterého se chtěl cizinec zařadit. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, ale pravděpodobný viník nehody při orientační dechové zkoušce nadýchal 0,63 promile alkoholu. Cizí státní příslušník souhlasil s lékařským vyšetřením a odběrem krve. Další dopravní nehoda s alkoholem se stala krátce před polednem na Klatovské třídě v prostoru náměstí Míru. Dvaadvacetiletý řidič osobního automobilu Daewoo z Prahy se plně nevěnoval řízení a pravděpodobně kvůli nepřiměřené rychlosti nestačil zastavit před přechodem pro chodce, po kterém přecházela 81letá žena z Plzně. Chodkyně přecházela vozovku zprava z pohledu řidiče. Důchodkyně naštěstí utrpěla pouze zranění lehčího charakteru. Nehodu pravděpodobně zavinil řidič osobního automobilu, který měl v dechu 1, 63 promile alkoholu. Následoval převoz na krev a poté umístění na protialkoholní záchytnou stanici.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články