Řidiči pozor, silnice na západě Čech namrzají

Opatrní by měli být dnes řidiči na silnicích v západních Čechách. V Plzeňském a Karlovarském kraji se na mnoha místech vyskytuje mlha, která kvůli teplotám pod nulou na vozovkách namrzá.


Opatrní by měli být dnes řidiči na silnicích v západních Čechách. V Plzeňském a Karlovarském kraji se na mnoha místech vyskytuje mlha, která kvůli teplotám pod nulou na vozovkách namrzá, vyplývá z informací silničářů.
"Už od večera se prudce ochlazovalo. Ráno to trochu polevilo, ale objevily se mlhy. Silnice jsem chemicky ošetřili a silnice jsou sjízdné, jen na místech, kde není možné používat chemický posyp může na silnicích zůstat námraza," informoval dnes ráno dispečer krajských silničářů Karlovarského kraje.
Podobná situace je i v Plzeňském kraji. Mrznoucí mlhy a námraza se vyskytuje na Nepomucku, v okolí Plané, Stříbra nebo na Tachovsku. Silničáři nebezpečná místa chemicky ošetřují, vozovky jsou sjízdné se zvýšenou opatrností.
V horských oblastech na silnicích může zůstávat tenká vrstva sněhového poprašku. Na Železnorudsku je na silnicích jeden až dva centimetry silná vrstva ujetého sněhu krytá chemickým a inertním posypem.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 25.12.2006 10:150 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq