Rokycanská nemocnice rozšíří ambulantní péči o děti na Hrádecku

Ordinace umožní příjem a registraci nových pacientů.

Prodej hovězího masa od farmáře

Dětské oddělení Rokycanské nemocnice převezme po vzájemné dohodě s lékařkou Bohumilou Starkovou od 1. července provoz ambulance praktického lékaře pro děti a dorost v Hrádku v ulici U Svobodáren. Změna provozovatele ordinace nijak nesníží komfort a péči o stávající pacienty a rodiče. Oblíbená dětská lékařka bude v ambulanci sloužit i nadále. Tým kolem ní se naopak rozšíří a umožní navýšit v Hrádku rozsah pediatrické péče.

„Paní doktorku Starkovou doplní další atestovaní pediatři nemocnice včetně primářky oddělení Jaroslavy Paduchové. Mnozí z nich jsou specialisté na konkrétní typy dětských nemocí, takže ordinace bude moci řešit širší škálu zdravotních potíží dětských pacientů, například gastroenterologické, a umožní tak lepší návaznost právě na specializovanou ale i na lůžkovou či komplementární péči,“ říká ředitel nemocnice Jaroslav Šíma s tím, že potřební pacienti se například dostanou snáze na vybraná vyšetření přímo v nemocnici, neboť je bude moci objednat už s konkrétním termínem přímo lékař ambulance.

Dále ordinace umožní příjem a registraci nových pacientů. „Předpokládáme, že o to bude zájem, a v případě potřeby jsme proto připraveni postupně přizpůsobit zvýšené poptávce i ordinační dobu. Tu jsme zatím z velké části ponechali. A v platnosti zůstává i telefonické spojení do ambulance,“ doplňuje ředitel.

Primářka Jaroslava Paduchová se svými kolegy se na děti i na rodiče a spolupráci s nimi těší. „Budeme se snažit navázat na péči v přátelské atmosféře, kterou ordinace nabízí. A přidat k tomu něco navíc z našich zkušeností z péče o nemocniční pacienty. Doufáme, že k tomu přispěje i  nové vybavení ordinace, včetně některých nových diagnostických přístrojů," říká primářka.Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Škoda service - Zimmí servisní prohlídka za akční cenu

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby