Roman Málek prodloužil v Plzni smlouvu

Reprezentační gólman prodloužil s vedením Lasselsbergeru smlouvu o další dva roky a měl by v klubu zůstat až do roku 2010. Zůstává i Petr Vampola.


Reprezentační gólman prodloužil s vedením Lasselsbergeru smlouvu o další dva roky a měl by v klubu zůstat až do roku 2010. Nový kontrakt s aktuálně dvanáctým celkem nejvyšší soutěže podepsal i útočník Petr Vampola.
I v jeho případě se jedná o dvouleté prodloužení, smlouva mu tak skončí v roce 2009. Na oficiálních internetových stránkách klubu to uvedl prezident Plzně Tomáš Král.
Devětadvacetiletý Málek přišel do Plzně v lednu 2004 z pražské Slavie. V následující sezóně sice zamířil do Metallurgu Magnitogorsk a po svém předčasném návratu chytal za Karlovy Vary, loni však přestoupil opět do Plzně. V závěru minulé sezóny vypomáhal účastník mistrovství světa 2003 i prvoligovému Ústí nad Labem.
Čtyřiadvacetiletý Vampola přestoupil na západ Čech nedávno z Liberce. V novém působišti odehrál bývalý hráč Vsetína či Českých Budějovic zatím jen devět zápasů, ve kterých vstřelil jeden gól.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 28.12.2006 20:330 +
 
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq