S poštou v obchodě jsou Mířkovští spokojeni jen z části

Jen částečná spokojenost lidí. Taková je po měsíci fungování bilance pilotního projektu pošty v obchodě v Mířkově na Domažlicku. Lidé z Mířkova, u nichž služba Partner funguje po uzavření klasické pošty od začátku srpna, si nejvíc stěžují na to, že v obchodě nemůžou platit složenky. Prodavačka ...

obrázek: S poštou v obchodě jsou Mířkovští spokojeni jen z části
Jen částečná spokojenost lidí. Taková je po měsíci fungování bilance pilotního projektu pošty v obchodě v Mířkově na Domažlicku.
Lidé z Mířkova, u nichž služba Partner funguje po uzavření klasické pošty od začátku srpna, si nejvíc stěžují na to, že v obchodě nemůžou platit složenky. Prodavačka jim sice vydá a přijme dopisy i balíky, ale se složenkami stejně musejí do deset kilometrů vzdáleného Horšovského Týna. Výdejní místo v mířkovské prodejně je podle Domažlického deníku pilotním projektem. Ten by se měl při uzavírání dalších malých poboček pošt nejen na Domažlicku rozšiřovat dál.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články