Sady Pětatřicátníků zasypaly střepy

Dnes, okolo 11. hodiny, se v plzeňských sadech Pětatřicátníků vysypala z projíždějícího nákladního vozu na vozovku skleněná drť.

obrázek: Sady Pětatřicátníků zasypaly střepy
Dnes, okolo 11. hodiny, se v plzeňských sadech Pětatřicátníků vysypala na vozovku z projíždějícího nákladního automobilu skleněná drť. Vozovka tak byla v několika minutách pokryta souvislou vrstvou skla, včetně tramvajového pásu. Omezení v dopravě se tak nedotklo jen řidičů automobilů, ale i tramvajových linek. Po cca 45 minutách byla situace vyřešena a střepy odklizeny. Podle našich informací, se při přejíždění kolejí nadzdvihla automobilu, který převážel drť bočnice a část nákladu tak skončila na vozovce. Případem se nyní zabývá plzeňská policie.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články