Sběrné místo Valcha je znovu otevřeno

Ve středu 14. 7. 2021 bylo znovuotevřeno sběrné místo Valcha. Na základě proběhlého opakovaného stavebního řízení za účasti všech dotčených osob nabylo dne 10. 7. 2021 právní moci společné povolení stavby.

weby na míru UNIWEB

Jak se ukázalo, sběrné místo splňuje veškeré požadavky pro bezpečný a k životnímu prostředí ohleduplný provoz. V souvislosti s jeho otevřením budou zpět přemístěny kontejnery na separovaný odpad z křižovatky ulic K Silu a Špačková. Dále bude možné znovu využívat i kontejnery na použitý textil a malé elektrospotřebiče, což jistě ocení nejen majitelé sousedních nemovitostí, ale i všichni obyvatelé Valchy.

„Lokalita Valchy je zatížena velkým developerským projektem, který bohužel přinesl i řadu negativních vlivů. Jsem přesvědčen, že se nám postupně podaří, ve spolupráci s městem, bolavá místa Valchy zahojit. Mohu slíbit, že proto uděláme s kolegy vše. Jsem velmi rád, že nejen u sběrného místa zvítězil zdravý selský rozum nad politickou kampaní a falešnými pocity a dojmy. Čas jistě ukáže letitou zkušenost, že populismus problémy neřeší,“ dodává první místostarosta městského obvodu Plzeň 3 Petr Baloun.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 14.07.2021 14:010 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby