Schizofrenik z Teplic došel ve slipech do Horní Břízy

V těchto dnech bylo přijato na městskou policii v Horní Bříze oznámení o pohybu muže, který je oblečen pouze do spodního prádla a jde po Tř.1.máje a následně odbočil do jedné z bočních ulic. Strážníci vyjeli směrem do uvedené ulice kde spatřili muže, který byl oblečen pouze do zbytků roztrhaných...

obrázek: Schizofrenik z Teplic došel ve slipech do Horní Břízy
V těchto dnech bylo přijato na městskou policii v Horní Bříze oznámení o pohybu muže, který je oblečen pouze do spodního prádla a jde po Tř.1.máje a následně odbočil do jedné z bočních ulic.
Strážníci vyjeli směrem do uvedené ulice kde spatřili muže, který byl oblečen pouze do zbytků roztrhaných krátkých kalhot a slipů. Muž byl velice špinavý a působil zanedbaným dojmem. Hlídka vyzvala muže k prokázání totožnosti. To učinil ústně. Jednalo se o 42letého muže z Teplic. Muž o sobě prohlásil, že je schizofrenik a opustil léčebnu Horní Blažkovice, kde byl léčen a už měsíc neužívá předepsané léky. Přes operační oddělení byla kontaktována PČR Teplice k dalšímu prošetření věci výše uvedeného muže. Zde bylo zjištěno, že rodiče tohoto muže mají v opatrovnictví a už ho nezvládají. Dále muž uvedl, že vysazené léky mají potlačit jeho sexuální pudy, neboť by mohl být nebezpečný svému okolí. Z těchto důvodů se hlídka rozhodla na místo přivolat RZS a zajistit lékařskou prohlídku.Následně byl muž převezen do fakultní nemocnice v Plzni. Z důvodu bezpečnosti osádky RZS byla požádána MP o asistenci při převozu do nemocnice.
"K zamyšlení stojí také to, že se muž pohyboval po městě přes hodinu než byla zavolána policie," říká velitel hornobřízské městské policie.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články