Seděl na chodníku a nemohl vstát

Opilý muž seděl na chodníku a nemohl vstát ze země. Převezen byl proto hlídkou městské policie k vystřízlivění na záchytku. Ve dvě hodiny odpoledne zaměstnal strážníky namol opilý muž, který posedával bos na chodníku v Lobezské ulici. Vzhledem k silné opilosti nebyl schopen sám vstát, když ho strážníci postavili na nohy, ne...

obrázek: Seděl na chodníku a nemohl vstát
Opilý muž seděl na chodníku a nemohl vstát ze země. Převezen byl proto hlídkou městské policie k vystřízlivění na záchytku. Ve dvě hodiny odpoledne zaměstnal strážníky namol opilý muž, který posedával bos na chodníku v Lobezské ulici. Vzhledem k silné opilosti nebyl schopen sám vstát, když ho strážníci postavili na nohy, neudržel se na nich. Protože ve svém stavu ohrožoval svůj život a zdraví, hlídka přivolala na pomoc své kolegy, kteří mají pro převoz podnapilých osob uzpůsobené vozidlo a ti šestapadesátiletého Plzeňana převezli k vystřízlivění na záchytku.


Další články