Opilý muž seděl na chodníku a nemohl vstát ze země. Převezen byl proto hlídkou městské policie k vystřízlivění na záchytku. Ve dvě hodiny odpoledne zaměstnal strážníky namol opilý muž, který posedával bos na chodníku v Lobezské ulici. Vzhledem k silné opilosti nebyl schopen sám vstát, když ho strážníci postavili na nohy, ne...