Seminář Sliby a realita po půl roce vstupu ČR do EU

V pondělí 1.listopadu od 9 hodin proběhne v budově plzeňské radnice, ve Sněmovním sále, seminář nazvaný Sliby a realita po půl roce vstupu České republiky do Evropské unie.

obrázek: Seminář Sliby a realita po půl roce vstupu ČR do EU
V pondělí 1.listopadu od 9 hodin proběhne v budově plzeňské radnice, ve Sněmovním sále, seminář nazvaný Sliby a realita po půl roce vstupu České republiky do Evropské unie.
A to za účasti: Ing. Zdeněk Škromach, Ing. Karel Kovanda,Bc. Anna Frázová, Mgr. Vladimír Hrubý, RSDr. Ladislav Urban, Ing. Tomáš Kuták.
Akce je pod záštitou Hospodářského výboru PSP ČR, Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články