Usnesení o zahájení trestního stíhání si v těchto dnech převzal čtyřiadvacetiletý Plzeňan. Čelí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.
Usnesení o zahájení trestního stíhání si v těchto dnech převzal čtyřiadvacetiletý Plzeňan. Čelí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dne 28. srpna 2004 řídil vozidlo značky Škoda 105 a když jel po plzeňském průtahu I/5 ve směru od ulice Jízdecká k ulici U Prazdroje, přejel oba dva jízdní pruhy v protisměru. Ve vzdálenějším pruhu pro opačný směr jízdy se pak čelně střetl s vozem značky Honda Civic, který byl nárazem odmrštěn na vůz značky Škoda Fabia. Při nehodě byla zraněna osádka hondy, ale jejich zranění si nevyžádala léčení. Dechová zkouška prokázala, že řidiči hondy a fabie nebyli pod vlivem alkoholu, zatímco řidič škodovky nadýchal 1,87 promile alkoholu. Laboratorním vyšetřením byla ve vzorku krve čtyřiadvacetiletého motoristy zjištěna hladina alkoholu 2,03 promile. Hmotná škoda byla vyčíslena na bezmála 500 tisíc korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Od roku 2001 působíme na realitním trhu především v Plzni a celém Plzeňském kraji. Díky našim zkušenostem a kontaktům jsme schopni prodat či pronajmout Vaši nemovitost po celé ČR.