Skvělá zpráva z Estepony: Kalvach s Janoškem prodloužili kontrakty

Záložníci Lukáš Kalvach i Dominik Janošek během soustředění ve španělské Esteponě prodloužili své kontrakty s Viktorií Plzeň do roku 2023!


Lukáš Kalvach přišel do Viktorie z Olomouce před začátkem této sezony, velmi rychle se prosadil do základní sestavy a díky svým výkonům nakoukl i do národního týmu. V lize v této sezoně odehrál 18utkání a vstřelil 3 branky.

Reprezentant do jedenadvaceti let Dominik Janošek zasáhl v této sezoně do deseti utkání, v nichž ukázal rovněž velký potenciál.

„Oba ukazují, že byl jejich příchod pro nás přínosem a dobrou volbou. Jsme s nimi spokojeni, proto jsme hráčům již nyní nabídli prodloužení smluv a jsem rád, že budou oblékat dres Viktorie až do roku2023,“ uvedl Adolf Šádek, generální manažer klubu.

„U obou hráčů se potvrdilo, že byl přestup do Viktorie správným krokem a věříme, že budou velkým přínosem i v následujících letech,“ doplnil Roman Brulík ze společnosti RBR Sportconsult, která hráčezastupuje.

„Ve Viktorce se cítím od začátku skvěle. Máme tu perfektní zázemí, dobrou partu v kabině a doufám, že budeme v následujících letech společně úspěšní,“ přeje si Lukáš Kalvach, kterého doplňuje mladší parťák: „Teď je to jen na nás, abychom makali a dokázali na hřišti vrátit důvěru, kterou do nás klub vložil.“

foto: fcv

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh

Hlavní zprávy

 

Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh