Skvělý tip nejen na vánoční dárek!

Stále ještě nemáte nakoupeny všechny dárky a chcete své blízké potěšit něčím originálním? Máme pro vás tip! Darujte dárkový poukaz na kurs kreslení. Plzeňská škola Výtvarno pod vedením Jany Holenkové pořádá výtvarné kurzy nejen pro děti, ale také pro širokou veřejnost. Jedním z nejžádanějš...


Stále ještě nemáte nakoupeny všechny dárky a chcete své blízké potěšit něčím originálním? Máme pro vás tip! Darujte dárkový poukaz na kurs kreslení. Plzeňská škola Výtvarno pod vedením Jany Holenkové pořádá výtvarné kurzy nejen pro děti, ale také pro širokou veřejnost.

Jedním z nejžádanějších je víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Jedná se o poměrně novou metodu kreslení, díky které se naučí kreslit opravdu každý! Zdá se to až neuvěřitelné, ale není potřeba žádný talent, příprava apod., stačí pouze chuť učit se něco nového. Kurz kreslení pravou hemisférou je cíleně zaměřen na odblokování schopnosti kreslit, kterou si nosíme všichni v sobě. Úspěch této metody potvrzují výsledky návštěvníků kurzu (na snímku).

Z dalších kurzů nabízí škola například Airbrush pro začátečníky, jenž je určen pro všechny, kteří hledají kompletní teoretický a praktický vstup do techniky Airbrush. Seznámíte se s Airbrush materiálem jako na příklad barvy, papír, druhy pistolek nebo maskovací folie, dozvíte se praktické rady a poznatky a naučíte se sestavit první ilustraci.

Velmi oblíbeným kurzem je také tzv. Automatická kresba, která je jakousi cestou k sebepoznání a seberealizace formou volné hry, ve které každý jedinec, bez ohledu na mentální schopnosti, dospívá k poznání vlastních tvořivých schopností.

Kurzy jsou vypisovány průběžně a platnost poukazu je jeden rok.
Více informací naleznete na stránkách www.vytvarnoplzen.cz nebo www.za3dny.czKomentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 18.12.2010 09:370 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq