Sportmanie Plzeň myslí i na bezpečnost

Největší sportovní akce v kraji startuje již o víkendu slavnostním zahájením v sobotu od 18:00. Tomu předchází vystoupení taneční skupiny Verona.

Jarní servisní akce AUTO CB

„Povedl se nám kus práce. I v tomto nelehkém období jsme připravili pro naše mladé sportovce a celé rodiny tento vícedenní sportovní festival. Všichni můžeme zahodit každodenní starosti a odreagovat se sportem. Děti si mohou vyzkoušet pestré sportovní aktivity a lépe se rozhodnout, co je baví a případně, zda mají pro konkrétní sport vlohy,“ sdělil 1. náměstek primátora města Plzně Roman Zarzycký (ANO).

Město Plzeň reaguje na situaci kolem koronaviru velmi pečlivě a s maximální ochranou všech návštěvníků. Stanoviště jsou rozdělena do 3 sektorů – amfiteátr, kolektivní sporty a individuální sporty. Každý sektor má pouze jeden vstup a výstup, u kterého naleznou návštěvníci bezdotykový dávkovač dezinfekce. Všechna stanoviště mají k dispozici rozprašovač s dezinfekcí a také se budou pravidelně, minimálně jednou za 30 minut, dezinfikovat vybavení stanoviště.

„Zároveň jako první v České republice využijeme unikátní kamery u každého vstupu. Tyto kamery automaticky sledují počet lidí uvnitř sektoru a informují, zdali je dosažen limit 1000 návštěvníků či nikoliv. Kamery dále rozpoznají i zda mají návštěvníci na obličeji roušky, umíme tedy i v případě zpřísnění vládních opatření okamžitě reagovat,“ prozradil speciální funkčnost náměstek Zarzycký.

Organizátoři objednali téměř 2000 litrů desinfekce a oplocení sektorů spotřebovalo více než kilometr délky a 2,5m vysokých mobilních plotů.

Více informací na sport.plzen.eu.


The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 12.08.2020 15:400 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka