Pod tíhou sněhu začínají v městských lesích praskat a padat větve a koruny stromů. V některých případech jsou to i celé stromy. „V nižších polohách je velká vrstva sněhu zadržena v korunách stromů. Navíc po včerejším oteplení a dešti vytvořila v lesních porostech nepřiměřenou zátěž a té stromy nejso...