ŽELEZNORUDSKO - Dnes ráno se řidička s vozidlem dostala do smyku a v protisměru narazila do projíždějícího automobilu.
Ve středu 18. ledna 2017 kolem 7.40 hodin jela čtyřiatřicetiletá řidička ze Sušice s vozidlem tovární značky Škoda Octavia ve směru od Nové Hůrky na Železnou Rudu. Řidička nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky, s vozidlem se dostala do smyku, kdy vjela do protisměrné části vozovky a došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem značky Peugeot 206, jehož pětačtyřicetiletá řidička z Plánicka utrpěla zranění a byla převezena do zdravotnického zařízení. Dechové zkoušky byly s negativním výsledkem.
Odhadnutá hmotná škoda činí 70 tisíc korun. Policie dopravní nehodu dále šetří.
Poskytujeme pečovatelskou službu lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu, tělesného, smyslového postižení a rodinám s dětmi, které se ocitly v obtížné životní situaci.