Stovky energetiků zajistí provoz i během vánočních svátků

Zhruba tři stovky západočeských energetiků budou v práci i v průběhu svátečních dnů. Postarají se tak plynulost dodávky elektřiny jako v běžných pracovních dnech. Další pracovníci budou držet pohotovost na telefonu. Na plynulosti výroby a distribuce elektřiny se podílejí operátoři bloků elektrá...


Zhruba tři stovky západočeských energetiků budou v práci i v průběhu svátečních dnů. Postarají se tak plynulost dodávky elektřiny jako v běžných pracovních dnech. Další pracovníci budou držet pohotovost na telefonu.
Na plynulosti výroby a distribuce elektřiny se podílejí operátoři bloků elektráren, směnoví inženýři, strojníci, pracovníci poruchové služby, provozní elektrikáři, elektromontéři, dispečeři, operátoři call centra, elektrárenští hasiči a řada dalších souvisejících profesí.
„Již jsem sloužil na první svátek vánoční i na Silvestra, letos na mne vyšel Štědrý den. Protože ještě nemám děti, tak jít do práce v tento den mi tolik nevadí, máme tu vánoční výzdobu a najdeme si čas i na vánočního kapra a salát. S přítelkyní si štědrovečerní pohodu užijeme později,“ říká supervizor plzeňského call centra Petr Jíša.
Během svátků bude každý den na svých místech také více než desítka dispečerů, zajišťující řízení sítí v jednotlivých západočeských okresech. Nepřetržitě bude také fungovat Zákaznická (840 840 840) i Poruchová (840 850 860) linka.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
24.12.2010 08:080 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese