Téměř čtyři stovky aut byly odtaženy za poslední dva měsíce z plzeňských ulic kvůli špatnému parkování. Na odtahové parkoviště putovalo zhruba 350 automobilů, v ostatních případech se majitel vrátil dřív, než bylo zcela odtaženo. "Vozidla, která strážníci určili k odtažení, bránila provozu, ...