Strážníci odtáhli v Plzni čtyři stovky aut

Téměř čtyři stovky aut byly odtaženy za poslední dva měsíce z plzeňských ulic kvůli špatnému parkování. Na odtahové parkoviště putovalo zhruba 350 automobilů, v ostatních případech se majitel vrátil dřív, než bylo zcela odtaženo. "Vozidla, která strážníci určili k odtažení, bránila provozu, ...

obrázek: Strážníci odtáhli v Plzni čtyři stovky aut
Téměř čtyři stovky aut byly odtaženy za poslední dva měsíce z plzeňských ulic kvůli špatnému parkování. Na odtahové parkoviště putovalo zhruba 350 automobilů, v ostatních případech se majitel vrátil dřív, než bylo zcela odtaženo. "Vozidla, která strážníci určili k odtažení, bránila provozu, stála v křižovatce, nebo parkovala na přechodech pro chodce, několikrát ponechali bezohlední řidiči automobil na vyhrazeném parkovišti," říká mluvčí Městské policie Plzeň Jana Pužmanová.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články