Před kostelem ve Františkánské ulici si v pátek ráno hlídka ze stanice Územně strážní služby všimla jim známého muže.
Vypadal, že není zdravotně v pořádku. Byl upocený a třásl se. Než strážníkům stačil odpovědět na otázku, zda je v pořádku a nepotřebuje pomoc, sesunul se před jejich zraky k zemi a upadl do epileptického záchvatu. Hlídka mu okamžitě začala poskytovat nezbytnou první pomoc. Neustále s ním do příjezdu záchranářů hovořila. Zdravotnická záchranná služba si muže převzala do své péče a k dalšímu vyšetření ho odvezla sanitním vozem do zdravotnického zařízení.
foto: mp plzeň