Strážníky v Rokycanech zaměstnávalo rušení nočního klidu i psi v autech

Čím dál víc práce mají v poslední době rokycanští strážníci kvůli teplým nocím.

scala nedvěd květen

Lidé mají často otevřená okna až do rána. Přibývá totiž stížností na rušení nočního klidu. Městští policisté tak třeba zasahovali v bytě v Soukenické ulici, kde se hlasitě hádaly tři ženy. Jedna z nich, která pochází z Ukrajiny, byla silně opilá a chtěla skočit z okna. Za asistence strážníků ji proto sanitka převezla na psychiatrické oddělení do nemocnice v Plzni. 

Těžko pochopitelné je jednání některých majitelů psů, kteří nechávají své mazlíčky zavřené v horkých dnech v autě. Už několik takových případů museli řešit rokycanští strážníci. Jeden z pejskařů si například šel zaplavat do bazénu, pes na něj zatím čekal v autě s pootevřenými okénky. I když bylo zvíře v pořádku, strážníci návštěvníkovi bazénu doporučili, aby mu nechával ve voze vodu a nejlépe, aby ho s sebou v obdobných situacích vůbec nebral.    

Kuriózní pohled se naskytl strážníkům v Palackého ulici, kde dělníci pracující na rekonstrukci našli kolo připoutané k jednomu z bagrů a nemohli tak stroj používat. Hlídka překonala zámek a kolo uložila na služebně. Po několika dnech na služebnu přišel majitel bicyklu, který prý kolo k bagru připoutal, když se opil a zjistil, že není schopen odjet. Svůj dopravní prostředek už má zpět doma.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 06.06.2019 06:250 +
 
auto cb fabia duben

Hlavní zprávy

 

sandero auto cb
seo uniweb