Kvůli zasněženým padlým stromům včera ráno vykolejil motorový vlak na Karlovarsku. Nehoda se stala mezi Bečovem nad Teplou a Vodnou a nikdo naštěstí nebyl zraněn.
Čtyři vzrostlé stromy padly do kolejiště nejspíš kvůli sněhu a silnému větru. Padlé smrky odstranili pracovníci Českých drah, až do odpoledních hodin ale nebyl provoz na trati obnoven. Bylo totiž potřeba počkat na jeřáb, který zvedne vagon na koleje. Silný sníh a vítr včera trápil nejen Karlovarsko, ale i Chebsko a Sokolovsko. U Bečova nad Teplou padl mimo jiné strom přes silnici.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.