Švihovksé náměstí v novém kabátě

Ještě letos by se mohli obyvatelé a návštěvníci Švihova na Klatovsku procházet po nově vydlážděném náměstí T. G. Masaryka.

obrázek: Švihovksé náměstí v novém kabátě
Ještě letos by se mohli obyvatelé a návštěvníci Švihova na Klatovsku procházet po nově vydlážděném náměstí T. G. Masaryka. Právě to totiž vbrzku čeká kompletní rekonstrukce. Město totiž získalo příslib dotace z programu sapard. Z tohoto zdroje získáme zhruba čtyři miliony korun, zbytek zaplatí město Náklady na modernizaci vyčíslila radnice na pět milionů korun. Na náměstí se v rámci rekonstrukce objeví nové dláždění, město chystá i nové vybavení, například lavičky, odpočívadla nebo veřejné osvětlení. Hotovo by vše mělo být ještě letos.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články