Taneční vínek pro seniory se přesouvá na ulici

Tradiční podzimní vínek pro seniory, který pořádá Městský obvod Plzeň 3, se letos odehraje netradičně pod širým nebem.

weby uniweb

Akci pod svá křídla převzal Festival na ulici a v rámci několikadenního programu jedno odpoledne U Branky vyhradil seniorům.

Ve čtvrtek 26. srpna od 14:30 jsou všichni senioři zváni na scénu U Branky na vystoupení Jiřího Pospíšila s harmonikou. V 15:30 písničkáře na pódiu vystřídá Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku FOLIGNO. Vstup je zdarma a všechny přítomné ženy dostanou od vedení obvodu malou pozornost. Přijďte si zatančit, pobavit se a poslechnout si známé melodie.

„Za stále platných opatření souvisejících s pandemií by bylo složité uspořádat tradiční taneční vínek tak, jak jsou senioři zvyklí. Nechtěli jsme ale, aby o oblíbenou zábavu přišli, tak jsme se domluvili s organizátorem Festivalu na ulici a vyhradili jsme jedno odpoledne našim seniorům. Věřím, že přijdou v hojném počtu a budou se dobře bavit,“ říká místostarosta centrálního plzeňského obvodu Stanislav Šec.

„Taneční vínek byl vždy jednou z nejnavštěvovanějších akcí pro seniory, proto věříme, že tomu tak bude i letos. Těšíme se na společně strávené odpoledne po tak dlouhé době, kdy nebylo možné akce pořádat,“ shoduje se vedení městského obvodu.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby