K dopravní nehodě, srážce osobních automobilů Škoda Felicie a Opel Vectra, v Plzni – Slovanech, v ul. Milady Horákové, u konečné tramvaje číslo jedna, vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Slovany.
K dopravní nehodě, srážce osobních automobilů Škoda Felicie a Opel Vectra, v Plzni – Slovanech, v ul. Milady Horákové, u konečné tramvaje číslo jedna, vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Slovany. V době jejich příjezdu byla podle mluvčího Františka Vaška na místě již Policie ČR a ZZS, která lehce otřesenou těhotnou ženu odvezla na vyšetření. Hasiči zajistili místo.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.