Tip na sobotní večer: Movember party v plzeňském DEPO2015

DEPO2015 v Presslově ulici v Plzni bude v sobotu 11. listopadu hostit Movember party – legendární kníratý večírek na podporu mužského zdraví.

Cílená propagace v Plzni

Návštěvníky od 20 hodin čeká živá muzika v podání kapely Garyho Hausbot, DJ ´s party, barber show, a hlavně budou mít možnost podpořit boj s rakovinou prostaty a varlat.  Stačí si na baru objednat speciální Movember drink anebo nealko pivo Proovan z pivovaru Proud. Vstup na Movember party je zdarma.

Událost na FB https://www.facebook.com/events/3618360521734478/?ref=newsfeed
Listopad tradičně patří aktivitám spojeným s celosvětovou osvětovou kampaní Movember, která se zaměřuje především na prevenci typicky mužských onemocnění – rakoviny prostaty a varlat. Cílem je zvýšení povědomí o těchto nemocech a o potřebě včasné detekce. Knír, nepřehlédnutelný  symbol kampaně, je tak právě v listopadu k vidění častěji než jindy. Mimo jiné ozdobí také etiketu limitované edice nealko piva Proovan – Proud in Movember. Plzeňský experimentální pivovar Proud věnuje z každého půllitru nealko piva Proovan prodaného v listopadu – tedy nejen během Movember party v plzeňském DEPO2015 – 5 Kč Nadačnímu fondu Muži proti rakovině, který v České republice osvětovou kampaň Movember realizuje. Získané peníze budou použity na nákup přístrojového vybavení pro uroonkologická pracoviště po celé České republice, zdravotní a osvětové programy a výzkum.

O pivovaru Proud
První várka piva byla v plzeňském experimentálním pivovaru Proud uvařena 29. 9. 2020. Do konce roku 2022 Proud uvedl na trh přes 30 různých piv. Základní portfolio tvoří: TheMže – English Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14, Veer – West Coast IPA 14 a nealkoholické pivo Proovan. Sortiment doplňují sezónní speciály, limitované edice piv či oblíbená řada Barrel Aged (piva stařená v dubových sudech po whisky či víně). Mezi oceněními z prestižních pivovarských soutěží, která Proud získal, je například 2. a 3. místo v kategorii speciály – svrchně kvašená piva         v soutěži Zlatý pohár Special Pivex 2023. Piva z Proudu jsou v prodeji v eshopu, na Rohlík.cz a Košík.cz, ve vybraných prodejnách Albert v Plzni, Praze a Brně, v pivotékách          a ochutnávkových pivnicích po celé republice i na akcích či festivalech. Aktuální informace na webu pivovaru v sekci Kam na pivo.
Proud sídlí v Plzni, v bývalé elektrárně na soutoku řek Mže a Radbuzy. Pivovar je součástí Plzeňského Prazdroje, ovšem v nejvyšší možné míře působí samostatně a nezávisle. Návštěvníkům je přístupný v rámci komentovaných prohlídek spojených s ochutnávkou.

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka