Trojka hledá nájemce hned do tří prostor

Vstupní brána do Borského parku, budova v místě točky tramvajové tratě v Kaplířově ulici a prostory v sadech Pětatřicátníků. To jsou tři místa, kam třetí městský obvod nyní shání nájemce.


Ve všech případech jde zejména o kavárny s drobným občerstvením.

Stavba Vstupní brány do Borského parku se blíží do svého finále, stejně tak stavba zázemí na točce v Kaplířově ulici. „Na obou místech bych rád viděl takového nájemce, který dokáže dát tomuto prostoru přidanou hodnotu. Vedle moderního občerstvení, kvalitní kávy a desertů bych si zde představoval i půjčovnu sportovního vybavení nebo organizaci drobných kulturních akcí.  Borský park je pro mě srdcovým místem mého dětství i dospívání a věřím, že vybraný nájemce pozvedne toto oblíbené místo mnoha borských obyvatel ještě o kus výš,“ přeje si starosta MO Plzeň 3 David Procházka.

Vedení centrálního obvodu preferuje potraviny a nápoje z Plzeňského kraje, města Plzně a jiných relevantních lokalit nebo ty přímo spojené se značkou Regionální potravina Plzeňského kraje.

Noví nájemci musí v obou případech zároveň provozovat veřejné WC, které jsou součástí pronajímaných prostor a zajišťovat jejich pravidelný úklid.

V budoucnu by v okolí brány obvod rád pořádal drobnější kulturní akce.

„Prohlídnout si prostory vstupní brány si zájemci o pronájem můžou prohlédnout 29. května od 14.00 do 15:00 hodin, prostory v Kaplířově ulici se zájemcům otevřou 31. května mezi 14. a 15. hodinou. Termín pro podání žádosti o pronájem nemovitostí včetně všech náležitostí je stanovený u obou prostor do 9. června do osmé hodiny ranní,“ uvádí 1. místostarosta centrálního obvodu Pavel Šrámek.

Nájemce kavárny hledá třetí městský obvod také do nově zrekonstruovaných prostor v Sadech Pětatřicátníků. „Nebytový prostor obsahuje vstupní chodbu, vlevo se nachází kavárna s provozním a sociálním zázemím obsluhy, vstupní chodbou jsou přístupné také toalety návštěvníků,“ jmenuje místostarosta Ondřej Ženíšek. V objektu se nachází také reprezentační sál, který ale není předmětem nájmu. Sloužit bude například k vítání občánků a dalším slavnostním obřadům, setkáním či výstavám.

„Celkový stav tohoto nebytového prostoru je vynikající, právě se zde dokončuje rekonstrukce. Nechybí zde ani zcela nové vybavení jako chladící skříň, myčka, bar, kávovar a další,“ říká místostarosta Ladislav Nový.

Do budovy v Sadech Pětatřicátníků se mohou zájemci podívat již 24. května, od 14:00 do 15:00 hodin. Termín pro podání žádosti o pronájem je zde stanovený do 5. 6. do 8:00 hodin.

Drobnější nebo konkrétní dotazy ohledně všech výše uvedených prostor můžete adresovat Mgr. Petru Markovi, e-mail: marekp@plzen.eu, tel.: 378 036 492, 720 059 044.

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČEZ - Čistá energie zítřka

Hlavní zprávy

 

Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh