Do kin minulý týden přišel nový český film Horempádem. Osvědčená tvůrčí dílna Jana Hřebejka a Petra Jarchovského znovu vyprodukovala hořkou komedii, která se ale tentokrát od minulých kousků liší tím, že je ze současnosti.
Do kin minulý týden přišel nový český film Horempádem. Osvědčená tvůrčí dílna Jana Hřebejka a Petra Jarchovského znovu vyprodukovala hořkou komedii, která se ale tentokrát od minulých kousků liší tím, že je ze současnosti. Tvůrčí delegace film včera uvedla v plzeňském kině Elektra.
Horempádem je film o rasismu, vztazích, imigrantech a emigrantech, sparťanských fanoušcích, přátelství, lásce i touze mít dítě. Je to hořká komedie o nás a naší současnosti. V Horempádem natočeném za 38 milionů září Jiří Macháček, Emília Vašáryová a řada dalších vynikajích herců a film už je díky americkému distributorovi i v distribuci za mořem. Za první víkend jej jen v Čechách vidělo pět set tisíc diváků. Vy máte tu možnost v plzeňském kině Elektra do devětadvacátého září ve 20 hodin.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.