U Košináře začne prodej vánočních stromků, naváže na něj prodej ryb

Správa veřejného statku města Plzně (SVSMP) zahájí už v sobotu 2. prosince tradiční prodej vánočních stromků z městských lesů v areálu sádek u rybníka Košináře. Naváže na něj prodej ryb určených na štědrovečerní stůl.


Prodej vánočních stromků je v režii SVSMP naplánován od 2. do 10. prosince nebo do vyprodání zásob, vždy od 10 do 17 hodin. V prodeji budou smrky a borovice. Cena stromku v kategorii standard je 250 korun, v kategorii výběr 350 korun včetně DPH. Ceny jsou obdobné jako v minulých letech. V prodeji by mělo být cca 500 kusů vánočních stromků. Jsou za tímto účelem pěstovány na lesních pozemcích pod elektrovody, kde z důvodu bezpečnosti přenosové sítě není možné pěstovat vysoké stromy.

Na stejném místě začne 18. prosince prodej ryb na štědrovečerní stůl. Potrvá do 23. prosince nebo do vyprodání zásob. Ve dnech 18. až 22. prosince bude otevřeno od 10 do 17 hodin, 23. prosince od 9 do 12 hodin. V prodeji bude cca 10 tun ryb, a to z městského Drahotínského rybníka, jehož výlov se konal v sobotu 25. listopadu a vyloveno bylo 13,5 tun ryb. Kapr a amur budou stát včetně DPH 120 korun za kilogram, lín 150, štika a sumec 280, za kuchání ryby bude účtováno 80 korun za kus.

 V době prodeje stromků a ryb bude umožněn vjezd aut do areálu městských sádek u rybníka Košináře, značka zákazu vjezdu bude překryta.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Renault Clio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka