K dopravní nehodě Opelu Vectra na 93. km dálnice D5 u obce Úherce vyjížděli po třetí hodině ranní profesionální hasiči ze stanic Pobřežní a Nýřany.
K dopravní nehodě Opelu Vectra na 93. km dálnice D5 u obce Úherce vyjížděli po třetí hodině ranní profesionální hasiči ze stanic Pobřežní a Nýřany. Vozidlo sjelo z vozovky a najelo na svah u přivaděče. Jelikož hrozilo jeho převrácení, zabezpečili hasiči nejprve vozidlo a poté ho vyprostili a vrátili na vozovku. Nehoda se obešla bez zranění osob. Profesionální hasiči ze stanice Pobřežní nezasahovali a vrátili se zpět.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabídka ofsetového a digitálního tisku do formátů B0. Zajištění služeb DTP a CTP studia. Výroba a prodej katalogů, knih, brožur, formulářů, tiskopisů. Dále také nabízíme výrobu časopisů, cenin, cenných papírů, speciálních tiskovin a hospodářských i účetních tiskopisů.