V pondělí ráno se na policisty obrátil majitel vozu značky Ford Escort a oznámil, že mu jej někdo ukradl. Dodal, že auto stálo na parkovišti v Papírenské ulici před budovou pojišťovny. Včera kolem půl čtvrté odpoledne se auto našlo. Přesněji řečeno jej v Kostelní ulici v Plzni objevil strážník Městské policie Plzeň.