K ohlášenému úniku plynu v činžovním domě na Klatovské třídě v Plzni vyjížděli včera místní profesionální hasiči, Policie ČR a plynárenská pohotovostní služba.
K ohlášenému úniku plynu v činžovním domě na Klatovské třídě v Plzni vyjížděli včera místní profesionální hasiči, Policie ČR a plynárenská pohotovostní služba. Průzkumem místa zjistili, že v jednom z bytů ve čtvrtém patře provádí firma Silbastav Letkov čištění domovního odpadu. Únik plynu nebyl zjištěn, zápach pocházel z ucpaného odpadu.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Naše pobočka se hned od začátku své existence v Plzni zařadila mezi jednu z nějvětších továren nejen v Plzeňském kraji, mnohokrát obsadila přední příčky nejvýznamějších exportérů v České republice a je i jedním z největších zaměstnavatelů. Každý den z naší továrny odjíždí k zákazníkům z více než 30 zemí vysoce kvalitní výrobky, jako jsou televizory OLED, LED a LCD Viera a také přehrávače a rekordéry s HDD.