V Aši jdou po dlužnících

Radní v Aši hledají další způsob, jak přimět neplatiče za odvoz odpadků k plnění svých povinností.

obrázek: V Aši jdou po dlužnících
Radní v Aši hledají další způsob, jak přimět neplatiče za odvoz odpadků k plnění svých povinností. Dlužníkům pohrozili připočtením padesátiprocentní sankce z dlužné částky a dluh budou vymáhat i cestou exekuce. "Všichni dlužníci jsou evidováni a žádný z nich nemá v souladu s příslušným usnesením šanci od města cokoliv koupit či pronajmout, " řekl k tomu starosta Aše, Dalibor Blažek.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články