Nové rodinné domky mohou začít vyrůstat v plzeňské městské části Černice.
Nové rodinné domky mohou začít vyrůstat v plzeňské městské části Černice. Včera o tom rozhodli zastupitelé osmého plzeňského obvodu, když souhlasili s výkupy pozemků na ploše šesti až devíti stovek metrů čtverečních.
"Počítáme s výstavbou třiceti rodinných domků a jednoho bytového domu o devíti bytech. Stavba začne letos v září, dokončena by měla být v polovině roku 2005," uvedl jednatel stavební společnosti Jiří Němeček.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Naše pobočka se hned od začátku své existence v Plzni zařadila mezi jednu z nějvětších továren nejen v Plzeňském kraji, mnohokrát obsadila přední příčky nejvýznamějších exportérů v České republice a je i jedním z největších zaměstnavatelů. Každý den z naší továrny odjíždí k zákazníkům z více než 30 zemí vysoce kvalitní výrobky, jako jsou televizory OLED, LED a LCD Viera a také přehrávače a rekordéry s HDD.