K požáru rodinného domu v České Kubici, části obce Nový Spálenec, vyjížděli v úterý po dvaadvacáté hodině profesionální hasiči z Domažlic a dobrovolní hasiči z České Kubice, Folmavy, Domažlic, Chodova a Klenčí pod Čerchovem.
K požáru rodinného domu v České Kubici, části obce Nový Spálenec, vyjížděli v úterý po dvaadvacáté hodině profesionální hasiči z Domažlic a dobrovolní hasiči z České Kubice, Folmavy, Domažlic, Chodova a Klenčí pod Čerchovem. Požár zasáhl krov, střechu a vnitřní vybavení rodinného domku. Během zásahu byla prováděna kyvadlová doprava vody ze vzdálenosti 1,5 kilometru. Hasičům se podařilo požár lokalizovat po necelé hodině a úplně uhasit po více jak pěti hodinách, tedy až ve středu ve 3.45 hodin ráno. Škoda byla vyčíslena na 490 tisíc korun. Příčina požáru se šetří. Bylo jí pravděpodobně nepovolené a nesprávně instalované topidlo.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 4 – Doubravka zahrnuje rozsáhlé území východní části Plzně včetně Doubravky, Lobez, Červeného Hrádku a Zábělé. Úřad městského obvodu sídlí na Masarykově ulici a zajišťuje širokou škálu služeb pro občany – od evidence obyvatel a matriky po správu veřejného prostoru. Aktivně podporuje komunitní život, sportovní a kulturní akce a rozvoj místní infrastruktury.