V jednom plzeňském hypermarketu v úterý kradl také 32letý muž, který má trvalé bydliště v malé obci na Strakonicku. Do kapsy bundy si strčil na prodejní ploše láhev borovičky za 156 korun.
V jednom plzeňském hypermarketu v úterý kradl také 32letý muž, který má trvalé bydliště v malé obci na Strakonicku. Do kapsy bundy si strčil na prodejní ploše láhev borovičky za 156 korun. Za pokladnou jej zastavila ostraha a muž dobrovolně láhev alkoholu vrátil. Policejní hlídka jej odvezla na obvodní oddělení, kde se zjistilo, že už byl v posledních třech letech za majetkovou trestnou činnost odsouzen. Okresní soud Plzeň-město jej v nedávné době odsoudil trestním příkazem k trestu odnětí svobody v trvání deseti měsíců s podmíněným odkladem na zkušební dobu deseti měsíců. Kromě toho soud stejným trestním příkazem vyslovil zákaz pobytu na území města Plzně na tři roky. Protože se muž prokazatelně bez povolení a bez vážného důvodu zdržoval v Plzni, sdělili mu policisté ve zkráceném přípravném řízení kromě trestného činu krádeže také podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a je stoprocentní dceřinnou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze. V současné době má naše společnost v ČR již 9 provozoven.