V Kynšperku se bude v sobotu slavit Den Ohře. V plánu je masová zábava, hry i ohňostroj. Veselé odpoledne na břehu Ohře zahájí od čtrnácti hodin loupežníci. Ve stylu povídky Egona Ervína Kische sejdou k řece z nedalekého kopce u Chlumu Svaté Maří.
V Kynšperku se bude v sobotu slavit Den Ohře. V plánu je masová zábava, hry i ohňostroj. Veselé odpoledne na břehu Ohře zahájí od čtrnácti hodin loupežníci. Ve stylu povídky Egona Ervína Kische sejdou k řece z nedalekého kopce u Chlumu Svaté Maří. Pak už na návštěvníky čeká koncert country kapely, která pod širým nebem zahraje k poslechu i tanci. Své trpělivé umění předvedou rybáři, ale také hasiči.
Na vodě by se měly opět uskutečnit závody netradičních plavidel. Ti, kdo dostanou chuť se na vodu spustit, budou mít možnost půjčit si od vodáků kanoe a po řece si zapádlovat. Chybět nebudou ani soutěže na břehu. Pro malé i velké připraví organizátoři například klání v přetahování lanem nebo v silové páce. K mání budou i stánky s občerstvením. Den Ohře uzavře po setmění ohňostroj.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 2 – Slovany se nachází se na jihovýchodě města a zahrnuje čtvrti jako Slovany, Lobzy, Božkov, Bručná nebo část Koterova. Patří mezi hustě obydlené části města s rozvinutou občanskou vybaveností, školami, sportovišti i zelení. Obvod je oblíbený pro klidné bydlení v blízkosti centra a dobrou dopravní dostupnost.