V Nepomuku na nádraží hořela lokomotiva

K požáru lokomotivy na nádraží v Nepomuku vyjížděli v pátek dobrovolní hasiči z Kasejovic a profesionální hasiči Českých drah Plzeň. Jednalo se o požár uvnitř trakčního motoru. Škoda byla vyčíslena na 120 tisíc korun a uchráněné hodnoty na půl milionu.

obrázek: V Nepomuku na nádraží hořela lokomotiva
K požáru lokomotivy na nádraží v Nepomuku vyjížděli v pátek dobrovolní hasiči z Kasejovic a profesionální hasiči Českých drah Plzeň. Jednalo se o požár uvnitř trakčního motoru. Škoda byla vyčíslena na 120 tisíc korun a uchráněné hodnoty na půl milionu. Příčinou požáru byla technická závada na elektroinstalaci.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články