V plzeňských sadech ležel ráno mrtvý muž

Strážníci se snažili resuscitovat muže, kterého ve čtvrtek ráno našel ležet náhodný chodec v Křižíkových sadech, v blízkosti pamětní busty.

obrázek: V plzeňských sadech ležel ráno mrtvý muž
Ve čtvrtek před osmou ráno vyjížděla hlídka plzeňské městské policie v reakci na telefonát občana do Křižíkových sadů, neboť zde měl u laviček ležet nějaký muž. Ve chvíli, kdy strážníci dorazili na místo, ležel muž na boku, obličejem k zemi a nereagoval na žádné podněty. Po zjištění, že nemá zachovány žádné životní funkce, okamžitě zahájili jeho resuscitaci a zároveň přivolali záchranáře a policisty. Záchranáři v oživování ještě chvíli pokračovali, lékař pak konstatoval jeho smrt. Případ si převzali policisté.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články