Město se chystá rozšířit zóny placeného parkování i mimo centrum, stání zpoplatňují i obchodní domy. Řidiči, kteří dojíždějí do práce, jsou naštvaní, nic s tím ale neudělají. Zpoplatnit delší parkování se po vzoru dalších obchodních center na jaře chystá i Plaza v centru. V průběhu roku chce pak rad...