K požáru v bývalé budově stavební údržby v areálu Železáren Hrádek - Feramet Group vyjížděli včera před devatenáctou hodinou profesionální hasiči z Rokycan a dobrovolní hasiči z Dobříva, Mirošova a Hrádku.
K požáru v bývalé budově stavební údržby v areálu Železáren Hrádek - Feramet Group vyjížděli včera před devatenáctou hodinou profesionální hasiči z Rokycan a dobrovolní hasiči z Dobříva, Mirošova a Hrádku. Hořelo v přízemní místnosti. Objekt byl prázdný a byl odpojen od elektřiny. Profesionální hasiči v dýchací technice požár zlikvidovali vysokotlakem. Jednotky dobrovolných hasičů nemusely zasahovat. Po uhašení byl objekt předán mistrovi hrubé válcovny. Událost se obešla beze škody. Příčinou byla patrně nedbalost.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let.