V Přešticích už teče voda

Po týdnu začala znovu z kohoutků domácností v Přešticích na Plzeňsku téct voda.

obrázek: V Přešticích už teče voda
Po týdnu začala znovu z kohoutků domácností v Přešticích na Plzeňsku téct voda.
    Podařilo se totiž najít dvě závady na vodovodním potrubí a opravit je. Voda minulý týden nejdřív přestala téct v Hlávkově ulici a během víkendu se bez ní ocitla většina domácností.
    Příčiny havárií budou teprve vyhodnoceny a veřejnost o příčinách bude informována.
    Nefunkční kohoutky udělali největší radost přeštickým školákům, kteří měli několik dnů volna. Ode dneška ale už vyučování nic nebrání.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články