Po týdnu začala znovu z kohoutků domácností v Přešticích na Plzeňsku téct voda.
Po týdnu začala znovu z kohoutků domácností v Přešticích na Plzeňsku téct voda. Podařilo se totiž najít dvě závady na vodovodním potrubí a opravit je. Voda minulý týden nejdřív přestala téct v Hlávkově ulici a během víkendu se bez ní ocitla většina domácností. Příčiny havárií budou teprve vyhodnoceny a veřejnost o příčinách bude informována. Nefunkční kohoutky udělali největší radost přeštickým školákům, kteří měli několik dnů volna. Ode dneška ale už vyučování nic nebrání.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.