V Rybníku se ve středu koná česko-německý štamtiš

Léto je již v plném proudu a hranice jsou opět otevřené – to jsou ideální předpoklady k tomu, si společně užít letní večer s přáteli a sousedy.

weby na míru UNIWEB

Centrum Bavaria Bohemia pořádá ve středu 1. 7. 2020 od 19:00 hod. „Táborák s hudbou“, který se uskuteční v rámci 127. česko-německého štamtiše. Zájemci jsou pozváni do obce Rybník, kde na louce naproti penzionu Na Zátiší zahraje k poslechu i tanci česká folkrocková kapela „Harry Mähren“. Posezení je zajištěné. Na místě bude také možnost zakoupit špekáčky s chlebem. Můžete si přinést piknikové deky a koše.

Centrum Bavaria Bohemia pořádá pravidelně každou první středu v měsíci česko-německý štamtiš, kterého se zúčastňují zájemci žijící v česko-bavorském pohraničí. Místo setkávání se pravidelně obměňuje, aby byla setkání rozmanitější. Na české straně je štamtiš pořádán v Rekreačním centru Rybník a na bavorské straně v Pizzerii La Strada v Schönsee, takže nechybí dobré jídlo a pití. Přátelská setkávání utužují vzájemné česko-německé vztahy a překonávají jazykové bariéry, a proto jsou srdečně vítáni všichni, kdo mají zájem prohlubovat česko-německé přátelství, poznávají nové lidi, rádi spolu posedí a popovídají si česky a německy. Program je často obohacen hosty, jež se zabývají daným tématem či muzikanty. Každé léto se taktéž koná příjemné posezení u ohně, které ani letos nesmí chybět. 

Událost se koná v rámci projektu „Kultura bez hranic – setkávání Čechy-Bavorsko | Kultur ohne Grenzen – Begegnungen Bayern-Böhmen“ s podporou Česko-německého fondu budoucnosti a zemského okresu Schwandorf.

Místo konání: Rybník, Plzeňský kraj, 345 25 Hostouň

Fotogalerie
NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hollywood Voices

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby