Vánoce s vanilkovými pivovarskými rohlíčky a dalším cukrovím z Hospody Na Spilce

Základem mnoha originálních receptur V Hospodě Na Spilce, která už více než 30 let sídlí na nádvoří Plzeňského Prazdroje, je nejcennější plzeňská ingredience – tekuté zlato, pivo Pilsner Urquell.


A výjimkou není ani zdejší vánoční cukroví, tedy konkrétně vanilkové rohlíčky, kterým proslulý ležák Pilsner Urquell dává náležitou křupavost. V Hospodě Na Spilce jsou k objednání také další druhy neodolatelného vánočního cukroví.

Vanilkové pivovarské rohlíčky, vosí hnízda, linecké slepované cukroví, medové kuličky, pudinkové rohlíčky, kokosové suky – 6 druhů dokonalého vánočního cukroví bez stresu a shonu a navrch minivánočka! Spolehněte se na pomoc profesionálů a v klidu si užijte nejkrásnější svátky v roce. Každý kousek je vyroben poctivě z nejkvalitnějších surovin, jako jsou šťastná vejce ze Šumavy , farmářské máslo, pravá bourbon vanilka či mouka z nedalekého mlýna. Objednávat je možné do 10. prosince ideálně online na www.naspilce.cz, kde najdete sekci Naše pečivo. A to jak jednotlivé druhy cukroví samostatně, tak mix, vždy v 500 g balení. Vánoční cukroví bude k vyzvednutí přímo v Hospodě Na Spilce od 15. do 21. prosince. A cena? 500 g prvotřídního vánočního cukroví v dárkové vánoční krabičce vás vyjde na 450 Kč. Minivánočka (400 g) stojí 145 Kč.  

Hospoda Na Spilce je jednou z největších hospod v České republice. Podnik se nachází v prostorech bývalých kvasných sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj a je oblíbeným cílem nejen návštěvníků plzeňského pivovaru. V roce 2022 prošel výraznou obměnou, a to jak z hlediska interiéru, technologií, tak i personálu a menu. Tým zkušených profesionálů vaří z piva, jak se v pivovaru sluší a patří, a z prvotřídních surovin pocházejících zpravidla přímo od lokálních farmářů. Zdejší pýchou je perfektně ošetřené a načepované pivo Pilsner Urquell.

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka