Ve Žďáru hořel dům, majitel skončil v nemocnici

Při požáru došlo ke zranění majitele domu. Policisté k ohledání místa požářiště povolali policejního psovoda se služebním psem specialistou na vyhledávání akcelerantů hoření.

weby uniweb

V neděli 23.1.2022 kolem 17. hodiny došlo k zahoření rodinného domu v obci Žďár na Klatovsku. Na místo vyjeli příslušníci hasičského záchranného sboru k uhašení požáru, tak i policisté z obvodního oddělení Kolinec. Při požáru došlo ke zranění sedmdesátiletého majitele objektu, který byl převezen k lékařskému ošetření do nemocnice. V pondělí v dopoledních hodinách policisté společně s vyšetřovatelem hasičského záchranného sboru prováděli ohledání místa požářiště za pomoci policejního psovoda se služebním psem specialistou na vyhledávání akcelerantů hoření.

Předběžná výše škody byla stanovena na 2 miliony korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Přesnou příčinou zahoření domu a veškerými okolnostmi případu se budou zabývat policisté z územního odboru Klatovy.

ilustrační foto


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 25.01.2022 07:030 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby