Viktoria oslaví 110 let, jako první vydává kalendář

V nadcházejícím roce 2021 oslaví Viktoria Plzeň 110. výročí a část roku bude věnována právě oslavám tohoto jubilea.

SEO UNIWEB

 Již nyní klub představuje nástěnný kalendář, jehož hlavním mottem je právě 110 let klubu.

Bude tomu přesně 110 let, co se 11. června roku 1911 uskutečnila ustavující valná hromada našeho klubu. Stalo se tak v restauraci U Forejtů v Sirkově ulici. Od té doby ušla Viktoria Plzeň pořádný kus cesty a zažila řadu skvělých momentů.

Klub si tuto dobu a 110. výročí bude připomínat v nadcházejícím roce, jehož část bude věnována právě oslavám významného jubilea. Představeno bude například výroční logo, bude vzpomínat na důležité a velké momenty klubové historie a klub chystá program pro všechny věkové kategorie.

„Program se snažíme připravovat tak, aby si v něm každý viktorián našel to svoje. Konkrétní události budeme našim fanouškům postupně představovat,“ doplňuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Jako první předzvěst oslav nyní klub představuje kalendář pro rok 2021. Hlavním motivem je 110 let klubu. Na dvanácti unikátních kolážích dochází k propojení historických momentů s těmi novodobými. Připomene si mistrovské tituly, historii Doosan Areny, trenérské tváře či týmové fotografie od roku 1911 až do 2020. Měsíc září je pak věnován věrným fanouškům Viktorky

fcv

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
karoq 2020 prosinec

Hlavní zprávy

 

seo uniweb