Viktoria Plzeň snižuje platy trenérům, hráčům i managementu

Hráči Viktorie Plzeň, realizační týmy A mužstva i dalších výběrů a nejvyšší vedení klubu přistoupili ke snížení měsíčních platů až do výše třiceti procent.

mobil pohotoovst banner

Dojde k němu již během aktuálního měsíce dubna.

Více než měsíční výpadek mistrovských zápasů, omezení tréninkového režimu a další opatření vyplývající z vládních nařízení během koronavirové pandemie. To vše vedlo ke snížení měsíčních mezd, na kterém se dohodlo vedení klubu s celým týmem.

„Propad příjmů je pro nás znatelný. Všichni v klubu si uvědomují vážnost situace, a proto jsme se na společném setkání domluvili na snížení měsíčních odměn. Po konstruktivní debatě došlo velmi rychle k dohodě a já bych chtěl všem za tento přístup poděkovat,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Snížení základních platů se pohybuje mezi dvaceti až třiceti procenty s přihlédnutím na výši jednotlivých smluv. Tímto společným krokem chceme napomoci tomu, abychom dokázali klub udržet na nastavené úrovni a měli i nadále ty nejvyšší ambice,“ dodal Adolf Šádek.

Stejná slova volil po schůzce i Jakub Brabec. „Uvědomujeme si, že situace není lehká a v době, kdy se nehrají zápasy, můžeme klubu tímto způsobem pomoci,“ uvedl. „Schůzka s vedením byla velmi korektní a k dohodě došlo rychle,“ uzavřel Jean-David Beauguel.

Snížení mezd se kromě hráčů týká rovněž realizačního týmu A mužstva i dalších výběrů a nejvyššího vedení klubu. Platné je již pro aktuální měsíc duben.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
clio auto cb

Hlavní zprávy

 

sandero auto cb
seo uniweb