Viktoriáni v pondělí začínají zimní přípravu

Zimní příprava pod vedením nového trenéra Adriána Guľy začíná fotbalistům Viktorie již v pondělí 6. ledna.

Prodej hovězího masa od farmáře

Tým se doma představí ve třech přípravných duelech, v plánu je i herní soustředění ve Španělsku.

Úvodní dva dny budou již tradičně věnovány zátěžovým funkčním testům, které absolvují všichni hráči. Novému trenérovi se na startu přípravy budou hlásit také navrátilci z hostování – konkrétně jde o Milana Havla (Bohemians 1905), Ubonga Ekpaie (České Budějovice), Pavla Buchu (Mladá Boleslav) a Pavla Šulce (Opava). Do přípravy se zapojí i talentovaný stoper Šimon Gabriel z B týmu. Chybět nebude ani již avizovaná posila, chorvatský univerzál Marko Alvir.

K prvnímu společnému tréninku pak vyběhnou Kalvach a spol. ve středu 8. ledna. Trenér Adrián Guľa připravil pro hráče dvou i třífázové tréninky, které budou doplněny o tři přípravné zápasy v tréninkovém areálu v Luční ulici.

V sobotu 18. ledna nastoupí Viktoria proti tradičnímu soupeři z Ústí nad Labem, ve čtvrtek 23. ledna potom čeká viktoriány dvojzápas. Nejprve od 11:00 proti Viktorii Žižkov, od 14:00 proti Sokolovu.

V pondělí 27. ledna tým odcestuje na herní soustředění do španělského letoviska Estepona. Na programu jsou hned 4 přípravné zápasy. „Jména jednotlivých soupeřů, místa a časy výkopů ještě dolaďujeme. Jakmile bude vše potvrzeno, budeme fanoušky ihned informovat,“ řekl mluvčí Václav Hanzlík.

1. zápas 30. 1. (11.00)
2. zápas 30. 1. (14.00)
3. zápas 3. 2.
4. zápas 7. 2.

Ihned po čtvrtém utkání se tým vrací zpět do Plzně, týden na to pak vstoupí do jarní části sezony. V rámci 21. kola FORTUNA:LIGY se představí na půdě Opavy.

fcv


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby