Viktorii opouští obránce M. Knakal i ředitel Havel

Obránce fotbalové Plzně Martin Knakal odchází do prvoligového řeckého klubu Škoda Xanthi FC. Další změny se odehrávají ve vedení a realizačním týmu.


Obránce fotbalové Viktorky Martin Knakal odchází do prvoligového řeckého prvoligového klubu Škoda Xanthi FC. Další změny ve Viktorii se odehrávají ve vedení a realizačním týmu.
Ke dni 31. 1. 2007 odchází z klubu po vzájemné dohodě z pozice finančního a provozního ředitele Ing. Radomír Havel, který akceptoval jinou pracovní nabídku.
Na návrh hlavního trenéra Stanislava Levého dochází také ke změně v realizačním týmu ligového "A" mužstva - druhým asistentem a technicko-kondičním trenérem bude Zdeněk Bečka, který doposud působil jak šéftrenér mládeže FC Viktoria Plzeň. Probíhají také závěrečná jednání, aby se novým vedoucím ligového mužstva místo Václava Kořínka stal od 1. 1. 2007 Roman Vonášek, bývalý reprezentant a ligový hráč Plzně, Sparty a belgického Lokerenu, který naposled působil jako kustod u reprezentačního mužstva ČR a manažersky pomáhal diviznímu klubu v Klatovech.
Novým šéftrenérem mládeže FC Viktoria Plzeň a trenérem ligového dorostu U19 po Zdeňku Bečkovi bude od 1. 1. 2007 František Sluka, který má potřebnou kvalifikaci (licenci profesionálního trenéra mládeže ČMFS), doposud vedl dorostenecký tým U18 a dříve hrál i za juniorku FC Viktoria Plzeň.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 21.12.2006 12:400 +
 
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq