Viktorka hraje s Brnem v televizi, tedy až v pondělí

Zápas 13. kola Gambrinus ligy mezi Viktorií Plzeň a 1. FC Brno se bude hrát namísto plánované soboty 31. října až v pondělí 2. listopadu. "Utkání bude v přímém přenosu na ČT 2. Výkop je tedy v 17.30 hodin," říká tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár....

obrázek: Viktorka hraje s Brnem v televizi, tedy až v pondělí
Zápas 13. kola Gambrinus ligy mezi Viktorií Plzeň a 1. FC Brno se bude hrát namísto plánované soboty 31. října až v pondělí 2. listopadu. "Utkání bude v přímém přenosu na ČT 2. Výkop je tedy v 17.30 hodin," říká tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články