Viktorka na počest Mariána Čišovského vyřazuje číslo 28

Jako vzpomínku na skvělého hráče, kamaráda a bojovníka Mariána Čišovského vyřazuje plzeňská Viktoria navždy číslo 28 z herní sady.

SEO UNIWEB

„Čišův“ dres bude mít své čestné místo u sektoru P, kde sídlí kotel FCVP.

Byl u čtyř mistrovských titulů klubu. Hned dvakrát si zahrál UEFA Champions League, postavil se obrům z Barcelony či Manchesteru City. A do poslední chvíle se rval se zákeřnou nemocí, které bohužel letos v červnu podlehl. Marián Čišovský zůstane ve viktoriánských srdcích a na jeho počest klub nyní vyřazuje navždy číslo 28.

„Už nikdy se neobjeví na viktoriánském dresu. Číslo 28 bude navždy patřit pouze Mariánu Čišovskému,“ řekl generální manažer klubu Adolf Šádek.

Dres Mariána Čišovského navíc klub vyvěsil na čestné místo v sektoru P, kde sídlí kotelníci a od roku 2017 je zde vyvěšený i dres Františka Rajtorala s číslem 27. „Oba dva se nesmazatelně zapsali do klubové historie i do srdcí všech fanoušků. Věřím, že i naši příznivci ocení, že budou mít oba dresy po celou dobu na očích,“ dodal generální manažer klubu.

Po domluvě s fanoušky z kotle žádá klub všechny návštěvníky Doosan Areny, aby symbolicky ve 28. minutě nedělního ligového zápasu Viktorie s Mladou Boleslaví povstali a potleskem vzdali ještě jednou hold Mariánu Čišovskému.

fcv

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Kamiq restart 2

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb